Austrotherm IPPON a tatami alatt a tatai dojoban

Mesterünk, mint az Aikido alapítvány technikai vezetője május hónapban kereste meg az Austrotherm Kft.-t, hogy támogatói és reklám szerződést kössön a szervezetünk és a társaság, melynek keretén belül az Austrotherm Kft , mint támogató mintegy 70 m2 IPPON polisztirol táblákat helyez el tatai dojonban. A támogatás megvalósulása keretében a tatai aikidokák tesztelhetik ezt a remek terméket.

Június elején érkezett meg edzőtermünkbe az a 70m2 Austrotherm Ippon szigetelőlemez, melyet az Austrotherm Kft. bocsátott rendelkezésünkre, mint az „Aikido Alapítvány hivatalos támogatója”. A táblák telepítése két napon belül megtörtént. A tatami alá egy speciális, Austrotherm polisztirol lemez került, ami nagymértékben csökkenti a becsapódás erejét a tatamira érkezésekor. Jótékony hatását ízületeikre, teljes testünkre máris élvezhetik az aikidót gyakorlóink, nem csak az idősebb, de a fiatalabb korosztályból is.

Magas szintű tudományos munka az aikido pszichológiai hatásairól

Engedjétek meg hogy rendhagyó módon, az aikido és szervezetünk érintettsége révén ( hiszen magas színvonalú munkájában ti is közreműködtetek, a mérések végrehajtása során elsősorban) itt gratuláljunk barátunknak és társunknak Szabolcs Zsuzsinak, hogy az ELTE Pedagógia és Pszichológia Kar, Pszichológiai doktori iskolán, „Aikido pszichológiai és sportélettani szemmel” című disszertációját summa cum laude eredménnyel védte meg. Nagyon büszkék vagyunk rád!