Austrotherm IPPON a tatami alatt a tatai dojoban

Mesterünk, mint az Aikido alapítvány technikai vezetője május hónapban kereste meg az Austrotherm Kft.-t, hogy támogatói és reklám szerződést kössön a szervezetünk és a társaság, melynek keretén belül az Austrotherm Kft , mint támogató mintegy 70 m2 IPPON polisztirol táblákat helyez el tatai dojonban. A támogatás megvalósulása keretében a tatai aikidokák tesztelhetik ezt a remek terméket.

Június elején érkezett meg edzőtermünkbe az a 70m2 Austrotherm Ippon szigetelőlemez, melyet az Austrotherm Kft. bocsátott rendelkezésünkre, mint az „Aikido Alapítvány hivatalos támogatója”. A táblák telepítése két napon belül megtörtént. A tatami alá egy speciális, Austrotherm polisztirol lemez került, ami nagymértékben csökkenti a becsapódás erejét a tatamira érkezésekor. Jótékony hatását ízületeikre, teljes testünkre máris élvezhetik az aikidót gyakorlóink, nem csak az idősebb, de a fiatalabb korosztályból is.