2009, Veszprémi tábor

Immáron tizedik alkalommal rendezte meg egymás után az Aikido Alapítvány szokásos nyári edzőtáborát Veszprémben. Mint annyiszor, idén is szép számmal képviseltették magukat az Alapítvány tagjai. Jöttek Tatáról, Budapestről, Rév-Komáromból, Veszprémből, Komlóról, Felvidékről, Vajdaságból, Londonból, Barcelonából, Sydneyből.

Az edzések a már jól bevált és megszokott időben és menetrend szerint zajlottak. A résztvevők Elsner László (5. dan Aikikai) sensei vezetésével ismét alapos áttekintést nyertek az aikido alapjaiból, míg a fegyverek használatára továbbra is Vass Zoltán (3. dan Aikikai) tanította a megjelenteket.

A jó hangulattal idén sem volt probléma, az éjszakai csatározások sem maradtak el, sebesültekről nem érkezett hír.

Jövőre ugyanitt elkezdjük a második évtizedet!