2009, Veszprémi tábor

veszprem_2009-07-24_0138

kép 90 / 104

Immáron tizedik alkalommal rendezte meg egymás után az Aikido Alapítvány szokásos nyári edzőtáborát Veszprémben. Mint annyiszor, idén is szép számmal képviseltették magukat az Alapítvány tagjai. Jöttek Tatáról, Budapestről, Rév-Komáromból, Veszprémből, Komlóról, Felvidékről, Vajdaságból, Londonból, Barcelonából, Sydneyből.

Az edzések a már jól bevált és megszokott időben és menetrend szerint zajlottak. A résztvevők Elsner László (5. dan Aikikai) sensei vezetésével ismét alapos áttekintést nyertek az aikido alapjaiból, míg a fegyverek használatára továbbra is Vass Zoltán (3. dan Aikikai) tanította a megjelenteket.

A jó hangulattal idén sem volt probléma, az éjszakai csatározások sem maradtak el, sebesültekről nem érkezett hír.

Jövőre ugyanitt elkezdjük a második évtizedet!