Biztosan már nagyon vártátok a tegnapi nap után a képeket...
A szemináriumon résztvevőknek talán nem kell összefoglalni, mert a képek segítenek visszaidézni a lényeget. Én tegnap miután végig gondoltam talán úgy tudnám megfogalmazni: mivel eltérő a testfelépítésünk, mozgásunk, temperamentumunk, viszonyunk a társainkhoz, ez jellemzően meghatározza a "saját" aikidonkat. Érezzük a különbségeket, mikor együtt dolgozunk, megismerjük a mozgást akkor is ha csak a sziluettet látjuk.....mégis az alapok mindenhol ugyanazok kell , hogy legyenek. Van dojokra, mesterekre, szervezetekre jellemző sajátos technikai megvalósítás, vagy kombinációk, de az alapok mindenhol megegyeznek. Ezeknek az alapoknak azonban stabilnak, jól elsajátítottaknak, egységeseknek kell lenni.
Fényképek itt : www.facebook.com/media/set/?set=a.1574000852660867.1073741891.127950920599208&type=1&l=40e2099a03

4 days ago  ·

Ugrás a Facebookra

Aikido Alapítvány 76 új fényképet töltött fel — itt: TAC Tata. ... See MoreSee Less

4 days ago  ·

Holnap....ne feledjétek! ... See MoreSee Less

Mesterkurzus (technikai konzultáció)

november 18, 2017, 11:00de. - november 18, 2017, 1:00du.

1,5+ óra időtartamú edzések Elsner László 6. dan Aikikai vezetésével. Részvétel 3. kyu fokozattól

5 days ago  ·

Aikido Alapítvány megosztotta az eseményét. ... See MoreSee Less

Mesterkurzus (technikai konzultáció)

november 18, 2017, 11:00de. - november 18, 2017, 1:00du.

1 week ago  ·

Ugrás a Facebookra

Információ: Hétfőn - október 30-án és pénteken november 3-án LESZ edzés a TAC-on. (A. Zoli is így mondaná 😀 ) ... See MoreSee Less

4 weeks ago  ·

Sziasztok!
Tudatjuk veletek, hogy október 23-án és november 1-én Tatán az edzések nem lesznek megtartva.

Aikido Alapítvány megváltoztatta a profilképét. ... See MoreSee Less

Aikido Alapítvány megváltoztatta a profilképét. ... See MoreSee Less

Aikido Alapítvány 46 új fényképet töltött fel. ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra

Aikido Alapítvány 173 új fényképet töltött fel — itt: TAC Tata. ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra

Itt a pillanat amire sikeres vizsgátok óta vártatok.
Megérkeztek a Dan diplomák Japánból. Ahogy azt már évek óta, most is ünnepélyesen Elsner Sensei fogja átadni.

Aikido Alapítvány megosztotta a bejegyzését. ... See MoreSee Less

Aikido Alapítvány Főmenü