Itt a pillanat amire sikeres vizsgátok óta vártatok.
Megérkeztek a Dan diplomák Japánból. Ahogy azt már évek óta, most is ünnepélyesen Elsner Sensei fogja átadni.

11 hours ago  ·

Aikido Alapítvány megosztotta a bejegyzését. ... See MoreSee Less

4 days ago  ·

Aikido Alapítvány megosztotta az eseményét. ... See MoreSee Less

szeptember 16, 2017, 11:00de. - szeptember 16, 2017, 1:00du.

90 perces edzések kizárólag haladóknak, Elsner László 6. dan Aikikai technikai instruktor vezetésével. Részvétel 3. kyu fokozattól

6 days ago  ·

Ugrás a Facebookra

Minden szombaton 9.30-11.00 -ig várja az érdeklődőket , illetve a már tapasztalt 😀 aikidokákat ifj. Elsner László Mester (4.dan)

6 days ago  ·

A mai napon kezdünk Tatán a TAC csarnokban 19:00-tól. ... See MoreSee Less

2 weeks ago  ·

Ugrás a Facebookra

Újra kezdődnek a gyermekedzések!

Induló gyermek Aikido edzések

szeptember 2, 2017, 9:30de. - szeptember 2, 2017, 11:00de.

Újra kezdődnek a gyermekedzések! Ha gyermeke érdeklődik a harcművészet iránt, vagy csak egyszerűen szeretné egészséges, szép mozgással levezetni energiáit, itt az alkalom hogy mindezt szép környezetben, jó társaságban professzionális edző irányításával próbálja meg. Minden szombaton 9.30-11.00 -ig várja az érdeklődőket , illetve a már tapasztalt aikidokákat ifj. Elsner László Mester (4.dan)

3 weeks ago  ·

Ugrás a Facebookra

Szeptembertől te is kipróbálhatod Japán talán legismertebb és legkedveltebb harcművészetét!
Keresd a hozzád legközelebb lévő klubot.
Budapesten már 3 helyen is!

Info:
www.aikidoalapitvany.hu/bemutatkozas/klubok/

3 weeks ago  ·

Aikido Alapítvány megosztotta az eseményét. ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra

Itt a lehetőség hogy elkezdj valami újat! Folyamatos tagfelvétel.... ... See MoreSee Less

Kedves Mindenki!
Tatán az idény első edzése 2017. szeptember 4-én lesz 19.00-tól a TAC csarnokba. Reméljük kipihentétek magatokat és felkészültetek a edzésekre.

Haladó szeminárium (technikai konzultáció)

december 16, 2017, 11:00de. - december 16, 2017, 1:00du.

1,5+ óra időtartamú edzések Elsner László 6. dan Aikikai vezetésével. Részvétel 3. kyu fokozattól

Haladó szeminárium (technikai konzultáció)

november 18, 2017, 11:00de. - november 18, 2017, 1:00du.

Haladó szeminárium (technikai konzultáció)

október 21, 2017, 11:00de. - október 21, 2017, 1:00du.

Ugrás a Facebookra

Our technical director, Sensei Elsner became Honorary Citizen of Tata for spreading out the spirit of Aikido in Hungary as well as interneationaly. Made Tata one of the hub points of the Aikido in our Country. Congratulations! ... See MoreSee Less

1 month ago  ·

Aikido Alapítvány Főmenü