Nem szoktunk ilyen bejegyzéseket közzé tenni és most sem amiatt osztjuk meg, mert a Mesterünkről van szó, hanem maga a tény hogy mit jelenthet az aikido, mit jelent egy olyan tudás átadása ami a való világban akár életet is menthet. A bizalom a tudásban, az aikidoban, a mesterben , az általa tanítottakban és a gyakorlás erejében.
"Tisztelt , Elsner László úr , köszönöm az évek alatt amit öntől kaptam a napokban Szlovákiában egy szórakozó helyi össze rucanás miatt kis híján megszurtak de a semmiből előjött 3ev mentette meg konkretan talán az életemet . Tudom az osztályunk és jó magam is sokszor voltunk lusták trehányak de hálás vagyok azért amit tanultam szóval köszönöm . Mind ez mellett szeretnek gratulálni az eddigi sikereihez amint haza költözöm tervben van vissza térni önhöz főleg ezek után heti 1-2alkalommal. Szép estet ."

4 weeks ago  ·

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány megosztotta a bejegyzését.
Aikido Alapítvány

MA edzés! 😀Értesítünk benneteket , hogy Szeptember 3-án megkezdődnek az edzések a TAC-on Tatán a szokott időben minden Hétfőn, Szerdán és Pénteken 19.00-tól. Érdeklődőket , újonnan csatlakozni vágyókat szintén szeretettel látjuk. ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra

Aikido gyerekeknek, szeptember 8-tól , minden szombaton a TAC-on 9.30-tól. Minden régi tanítványt és új érdeklődőt szeretettel várunk. ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra

Kedves barátaink, ezúton értesítünk benneteket, hogy az elhúzódó szponzori egyeztetések miatt a 25 éves fennállásunk ünneplését egyelőre előre nem látott időpontra kell áthelyeznünk. A továbbiakról itt a facebook-on, a honlapunkon, valamint a dojo vezetőkön át értesítünk benneteket.
www.facebook.com/events/2051879985091731/

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány 39 új fényképet töltött fel.

2, 1 kyu valamint 1, 2, 3 Dan ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány 2 új fényképet töltött fel — Sipos Sándor társaságában.
Aikido Alapítvány

A vizsga előtt a szék teherbírását is meg kell vizsgálni, 2 mázsáig és fölötte is....:D ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra

Sikeres 3, 2, 1 dan fokozatra történő vizsgáitokhoz gratulálunk!
Szemerédi Csaba 3 dan
Dr. Lux Árpád 2 dan
Prigya Jutas 2 dan
Balogh Imre 1 dan
Kalmár Róbert 1 dan
Németh Gergely 1 dan
Szabolcs Zsuzsanna 1 dan
Tóth Bence 1 dan
Fischl István 1 dan

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány megosztotta az albumát.
Aikido Alapítvány

Sikeres 2, 1 kyu fokozatra tett vizsgáitokhoz gratulálunk!

Ködmön Dániel 1 kyu
Pintér Bence 1 kyu
Jankó József 1 kyu
Fellner Antal 1 kyu
Karóczkai Gábor 2 kyu
Hegedűs Dániel 2 kyu

www.facebook.com/pg/aikidoalapitvany/photos/?tab=album&album_id=18444291156180382018-07-28

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány 70 új fényképet töltött fel.

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány 44 új fényképet töltött fel.

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány 24 új fényképet töltött fel.

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány 59 új fényképet töltött fel.

2018-07-28 ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány 75 új fényképet töltött fel.

Aikido alapítvány 2018-07-27/07-28 ... See MoreSee Less

Ugrás a Facebookra
Aikido Alapítvány megosztotta az albumát.
Aikido Alapítvány

Friss képeink a táborról....2018-07-23 / 2018-07-25 közötti edzések ... See MoreSee Less

AIKIDOAlapítvány

Aikido Alapítvány Főmenü